Radek Bond Bednarz

bass, electronics, cymbals, dundun, percussion.

Image

Aktywny na wielu polach jako basista, kompozytor, producent, niezależny wydawca. Lider międzynarodowego tria Hang Em High, założyciel i dyrektor artystyczny międzynarodowej platformy i festiwalu Eklektik Session, pomysłodawca Eklektik Orchestry. Występował na prestiżowych festiwalach w Europie, Azji, Ameryce Płn i Płd oraz Afryce. Z końcem 2019 roku ukazał się jego solowy album Silent Witness z mistrzynią japońskiego koto Mieko Miyazaki. Ma na koncie ponad 20 autorskich wydawnictw, współpracuje z wieloma artystami z różnych stron świata. Od dwóch lat rozwija działalność na wschodzie Afryki pod nazwą Pamoja Zanzibar.


Łukasz Dembiński

handpan, djembe, dundun, cajon, calabash, percussion.

Image

Muzyk perkusjonalista, promotor muzyczny. Założyciel zespołu Foliba. Pasjonat bębnów i instrumentów perkusyjnych a w szczególności bębnów afrykańskich. W ciągu ostatnich 15 lat z zespołami Foliba, Zebra i ŜANĜO zagrał ponad 1000 koncertów w Polsce i za granicą (Czechy, Słowacja, Irlandia, Niemcy, Austria, Teneryfa, Maroko, Mołdawia, Zanzibar, Tanzania). Poza działalnością koncertową, prowadzi liczne warsztaty gry na afrykańskich bębnach współpracując w instytucjami kultury w całym kraju.


Piotr Gospodarczyk

handpan, conga, percussion.

Image

Z wykształcenia ekonomista, pedagog, trener biznesu, z zamiłowania muzyk. Prowadzi autorską działalność kulturalną, rozrywkową i edukacyjną „Szkołę Rytmu”. Projektuje interdyscyplinarne wykłady, warsztaty, szkolenia i koncerty dla liderów oświaty i biznesu, w Polsce i na arenie międzynarodowej. Twórca międzykulturowego projektu Uni Orchestra.